Private Pool, 3Bd Villa Near The Beach
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
De 266 m² Private Pool, 3Bd Villa Near The Beach Tamarindo biedt onderdak aan maximaal 8 gasten en ligt in de buurt van Barcelo Langosta, op 400 meter afstand.
Dit vakantiehuis is 1 km verwijderd van Lydia Beech Art Boutique, evenals op slechts 7-minuten wandelafstand van Public Beach Access gelegen. De nabijgelegen uitgaansgelegenheden zijn onder andere Diria Petit Casino, gelegen op een afstand van 1,1 km. De 3-slaapkamer Private Pool, 3Bd Villa Near The Beach is binnen een paar straten van het Tamarindo strand gesitueerd.
Deze accommodatie heeft een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven. Surf Club Bar & Grill met Amerikaanse gerechten bevindt zich maar 350 meter afstand van de 4-badkamer villa. De dichtstbijzijnde luchthaven is Tamarindo, op 5 km van deze villa.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Droger
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Tamarindo van Private Pool, 3Bd Villa Near The Beach?
Er is een 5 km afstand tussen Tamarindo en Private Pool, 3Bd Villa Near The Beach. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Private Pool, 3Bd Villa Near The Beach te bezoeken?
Gasten van Private Pool, 3Bd Villa Near The Beach kunnen eten in Fish & Cheeses restaurant, dat gezonde gerechten serveert. - ❓
Welke betaalmethoden worden door Private Pool, 3Bd Villa Near The Beach ondersteund?
Private Pool, 3Bd Villa Near The Beach accepteert betalingsmethoden zoals Visa en Discover. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Private Pool, 3Bd Villa Near The Beach?
Private Pool, 3Bd Villa Near The Beach beschikt over een ingerichte kitchenette met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven.